Oferta dla osób prywatnych

Zakłady ubezpieczeń oferują tak szeroką paletę usług, że każdemu klientowi jesteśmy w stanie zaspokoić jego potrzeby. Ubezpieczenia to nie tylko proste produkty ochronne, polegające na wypłacie odszkodowania w przypadku kradzieży, wypadku drogowego, czy choroby. To także szeroka oferta specjalistycznych produktów, które możemy dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenia chronią nie tylko nasze mienie, to także polisy na życie, które chronią przed nieszczęśliwymi wypadkami, dają możliwość oszczędzania na przyszłą emeryturę, zabezpieczają zobowiązania, czy ubezpieczenia zdrowotne, które zapewniają szybkie umówienie wizyty lekarza bez kolejki, oraz polisy turystyczne, dzięki którym nie musimy się martwić o koszty leczenia za granicą.

 

Domy, Mieszkania

Proponujemy ubezpieczenie mieszkania lub domu, które obejmuje nie tylko ryzyko pożaru, kradzieży całego majątku, czy zalania, może także zapewnić w razie potrzeby wizytę hydraulika czy ślusarza, zabezpiecza przed skutkami kradzieży piwnicę, a także może objąć ochroną przed żywiołami domek letniskowy. Polisa w szerokim zakresie chroni nas przed zagrożeniami z tytułu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

 

Samochód

Ubezpieczenie auta to w Polsce obowiązek każdego kierowcy. Warto jednak pamiętać, że oprócz polis obowiązkowych proponujemy także szeroki zakres ubezpieczeń dobrowolnych: AC, NNW, ASS, Ochrony prawnej. Pakiety Ubezpieczeniowe.

 

Życie i zdrowie

Oferujemy pełny zakres ubezpieczeń na życie. To produkty, dzięki którym w razie nieszczęśliwego wypadku, choroby, czy utraty zdrowia lub życia będziemy mieć pewność, że nasi bliscy nie pozostaną bez środków do życia. Do jednych z ważniejszych polis na życie należą potrzeby edukacyjne dzieci i zabezpieczenie na starość. Znaczenie ubezpieczeń będzie rosnąć wraz ze zmniejszaniem zakresu i poziomu świadczeń z systemu zabezpieczenia społecznego i systemu ochrony zdrowia.

 

Oferujemy również Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) LEGG MASON, które daje możliwość skorzystania z ulgi podatkowej. IKZE, to specjalne konto dla osób pracujących od 16 roku życia.