Z cyklu „Jagodowej miłości”. Tom 3 – „Zacznijmy jeszcze raz”

18 września 2019

Zacznijmy jeszcze raz – tom 3

Dobre historie muszą mieć swoją kontynuację. Nie inaczej jest z cyklem „Jagodowa miłość”, która doczekała się trzeciego tomu. Wcześniejsze części: „Cała przyjemność po mojej stronie” oraz „Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić” spodobały się czytelnikom na tyle, by napisać kolejną część. I tak powstał tom 3, czyli „Zacznijmy jeszcze raz”. Cykl opowiada o Jagodzie, która pracuje w cukierni „Słodka”. Jej wypieki są uwielbiane przez klientów. Dziewczyna wkłada w swoją pracę całe swoje zaangażowanie i przykłada wagę do najmniejszych szczegółów. Autorką książki jest Natalia Sońska. Wplata ona między wypieki historie romantyczne oraz kłopoty.

Zamieszanie w życiu Jagony – czym zaskoczy nas tym razem Natalia Sońska

Jagoda od samego początku wzbudziła sympatię czytelników. Kibicowali jej w problemach i rozterkach miłosnych. W poprzednich częściach odbiorcy towarzyszyli jej w rozwodzie i w miłosnych perypetiach z Tomaszem. W trzeciej części kobieta ma oparcie w Teodorze. Jest on prawnikiem, który bardzo pomógł jej w drugim tomie „Jagodowej miłości”. W trzeciej części również ją bardzo wspiera i jest przy niej, gdy tego potrzebuje. Niestety zaczynają się kłopoty finansowe w cukierni, a Jagoda nie może nawiązać kontaktu z właścicielem. Wszystko spada na jej głowę i ciężko jej poradzić sobie z tym co się dzieje. Teodor dodaje jej otuchy i jest oazą spokoju, przy której może chociaż chwilę odpocząć. Jagoda nie spodziewa się, że w jej życiu ponownie pojawi się Tomasz. Mężczyzna, z którym tak wiele ją połączyło. Ich pierwsze spotkania w cukierni, wspólne żarty i podobny humor bardzo ich zbliżył. W końcu stali się sobie bliscy. Ich znajomość nie trwała długo, ponieważ Tomasz znikł. Natalia Sońska zaskakuje czytelnika i przywraca Tomasza do historii. Mężczyzna wraca by ponownie zawitać w życiu Jagody. Czy dziewczyna nadal czuje coś do niego? Czy może nigdy nie przestała darzyć go uczuciem? Który z mężczyzn okaże się ważniejszy?

Natalia Sońska – romantyczne historie i zagwozdki

Natalia Sońska jest młodą pisarką, lecz zdążyła zaskarbić sobie grono czytelników. Osoby, które chodź raz zaznajomili się z pozycją Natalii Sońskiej, chętnie wybierają inne tytuły pisarki. Pisze ona w sposób lekki i przyjemny. Historie są ciekawe i wciągające. Autorka tworzy powieści obyczajowe, przepełnione historiami miłosnymi. W książkach wplątane są problemy, tajemnice i zagwozdki. Na koncie autorki są także takie pozycje jak: „Słuchaj głosu serca”, „Zakochaj się, Julio”, czy „Uwierz w miłość, Calineczko”. Wysokie noty jej książek świadczą o tym, że powieści są dobrze odbierane i przypadły czytelnikom do gustu.

Tagi
Kategoria Książki #książki dla kobiet